İlçe Kaymakamımız Musa Kazım ÇELİK,İlçe Jandarma Komutanı J. Üstğm Emrah ATASELİM, İlçe Emniyet Amiri V. Sıraç KARAKAYA ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdür V. M. Numan TANRIKULU 'nu ziyaret etti.Kaymakam Çelik burada yaptığı konuşmasında: " Eğitim için atılacak her bir adım ,ülkemizin aydınlık geleceğine koyulacak birer tuğladır. Öğrencilerimize sevgiyi, saygıyı ,hoşgörüyü, tasarruflu olmayı ve diğer olumlu davranış kurallarını kazandırırsak onları en iyi şekilde hayata hazırlamış oluruz" dedi.

        İlçe Milli eğitim müdürlüğündeki temaslarından sonra ilçe müftülüğünü ziyaret eden kaymakam Çelik bu tür ziyaretlerin kurumlar açısından önemli olduğunu belirterek aynı zamanda kurumlar arasında ki bağı güçlendirdiğini ifade etti. 
        Buradaki görüşmelerini de tamamlayan Kaymakam ÇELİK ve beraberindekiler İstiklal ilkokulunu ziyaret etti.Sınıfları gezerek öğrencilerle yakından ilgilenen Kaymakam ÇELİK küçük öğrencilerle bir süre sohbet etti. Okul Müdürü ve öğretmenlerimize başarılar dileyerek İstiklal İlkokulundan ayrıldı.