İlçe Kaymakamımız Musa Kazım ÇELİK, ,İlçe Jandarma Komutanı J. Üstğm Emrah ATASELİM, İlçe Emniyet Amiri V. Sıraç KARAKAYA ve kurum müdürleriyle birlikte Alıncık ve Işıklar köylerini ziyaret etti. Kaymakam Çelik vatandaşların isteklerini dinledi.
        Kaymakam Musa Kazım Çelik ziyaretler sonunda yaptığı açıklamada :’’Alıncık ve Işıklar Köylerimizi ziyaret ettik. Işıklar köyümüzde 3 köy fırınımızın tadilat yapılması ve İmam Evi sorunu vatandaşlarımız tarafından talep edildi. 3 fırınımızın tadilatı için hemen çalışmalara başlayacağız. İmam Evi ihtiyacı için gerekli projeyi hazırlayıp onu da kısa zamanda çözeceğiz’’ dedi.
        Kaymakam Çelik : ’’Alıncık köyümüze yaptığımız ziyarette köyümüzün kanalizasyon sorunu vatandaşlarımız tarafından bize iletildi. Ayrıca köy odası ve muhtarlık binası talepleri var. Atıl vaziyette olan bir binamızı bu amaçla kullanmak üzere değerlendirme çalışmalarına hemen başlayacağız. Ayrıca kanalizasyon şebekesi çalışmaları için gerekli çalışmaları ilgili makamlarla istişare edip çözeceğiz’’ diye konuştu.
        Köylüler, köylerini ziyaret edip isteklerini dinleyen ve talepleri için çalışma başlatan Kaymakam Musa Kazım Çelik’e teşekkür ettiler.