Valiler Kararnamesiyle Sakarya Valiliğine atanan Kütahya Valisi Sayın Ahmet Hamdi Nayir veda ziyaretleri kapsamında ilçemizi ziyaret etti.
Kaymakamımız Sayın Mustafa Sait Arcaklıoğlu’na görevinde başarılar dileyen Vali Ahmet Hamdi Nayir daha sonra protokolle bir araya gelerek vedalaştı.
Veda ziyaretinde Kaymakamımız Sayın Mustafa Sait Arcaklıoğlu, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut ile ilçe protokol üyeleri hazır bulundu.
Kütahya’da tüm hizmetlerin birlik ve beraberlik içerisinde yürütüldüğünü, kurum ve kuruluşlar arası uyumun etkin hizmette önemli olduğuna dikkat çeken Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Kütahya kamu hizmetleri için rahat bir bölge. Altyapı imkanlarıyla güzel bir yer, emniyet ve asayişiyle düzgün bir yer. 2,5 yıl içerisinde kamu kurum ve kuruluşları içerisinde güzel bir birlik ve beraberlik olduğunu gördüm. Adli kuruluşlarımız, askeri kuruluşlarımız, üniversitelerimiz, Sivil Toplum Kuruluşlarımız, yerel yönetimlerimiz uyum içerisinde çalışıyorlar. Bu da hizmetlerin daha etkin ve süratli olmasında önemli bir yer tutuyor. Ben bütün ilçelerimden yakın ilgi ve destek gördüm, yürüttüğümüz çalışmalara herkes katkı verdi. İnsanımızın ihtiyacının giderilmesinde bu birlik ve beraberliği görmüş olduk. Buna da ihtiyaç vardı. 15 Temmuz sonrası bu birlik ve beraberliğimiz çok önemliydi. İnşallah bu birlik ve beraberlik böyle gider” dedi.
 
“ALTINTAŞ GELECEĞİ PARLAK BİR İLÇE”
 
Altıntaş ilçemiz de çok sık geldiğimiz ilçelerimizden biriydi. Altıntaş önü açık, geleceği parlak bir ilçe. İnşallah daha güzel şeylere kavuşacak diye tahmin ediyoruz. Ümit veren gelişmeler var. Zafer Havalimanı’nın burada olması önemli bir olay. Hemen yanında OSB’nin kuruluyor olması, şehir merkezine yakınlığı, yollar üstü olması yine güzel bir hadise. İlçemizin birlik ve beraberliği de iyi. Dolayısıyla ümitsiz olacak hiçbir şeyimiz yok. İnşallah bunlar bir ümit olarak kalmaz en yakın zamanda bir ürün olur. Hatrımızda uyumlu, geçimli, ümit var eden bir Altıntaş olarak yer edecek. İnşallah sizden gelen güzel haberler de bizleri Sakarya’da da olsak sevindirecek.
Ziyaretlerinden dolayı Vali Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden Kaymakamımız Sayın Mustafa Sait Arcaklıoğlu ve Belediye Başkanı Karabulut, Vali Ahmet Hamdi Nayir ile uyum içerisinde çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirip, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
İSAY2 Galeri